DUYURULAR

KİRALIK SUNUCU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur rhoncus, orci in ultricies sollicitudin, mauris elit molestie massa, eu mollis sapien dui a quam.

  • Orci in ultricies sollicitudin
  • Orci in ultricies sollicitudin
  • Sit amet, consect
  • Sit amet, consectetur

Duyurular

Hosting

İhtiyacınıza en uygun büyüklükteki alan, istediğiniz alan adı, ihtiyacınız kadar e-posta adresi ve sınırsız güncelleme olanağı Atlas On-Line ile hizmetinizdedir. İsterseniz ekonomik Atlas On-Line paketlerinden alın, isterseniz size özel paket hazırlayalım. Altyapımız, dünyada geçerli tüm sunucu sistemlerini destekler. Ayrıca sitenizin performansını ölçen analiz programlarından, sitenizin ziyaretçi profilini çıkaran anket programlarına kadar web ortamından daha iyi verim almanızı sağlayacak çözümleri de uzmanlarımız size önerecektir.

 

Atlas On-Line web ve mail barındırma ihtiyaçlarınızın tümüne cevap vermeye çalışıyor. Çağdaş teknolojili Rack tipi sunucular üzerinde, güncel MS Windows Server işletim sistemi üzerinde ASP, DSN, MS SQL desteği ile host edilen siteniz, güvenle çalışır. Linux desteğini de içeren Web hosting servisimiz, ihtiyaçlarınıza uygun bir platform olarak hizmetinizdedir.

 

Mail barındırma hizmetinde alan adınıza (domain) ait istediğiniz kadar e-posta kullanıcısını web üzerinden tanımlayabilir, e-postalarınızı web üzerinden okuyabilir, ayrıca Virüs Tarama sistemiyle daha da güvenli hale getirebilirsiniz

İHTİYACINIZA UYGUN PAKETLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


<< Geri Saturday, February 3, 2018

Bizden Destek Alın

000 00 00
Canlı Destek
Ticket