DUYURULAR

KİRALIK SUNUCU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur rhoncus, orci in ultricies sollicitudin, mauris elit molestie massa, eu mollis sapien dui a quam.

  • Orci in ultricies sollicitudin
  • Orci in ultricies sollicitudin
  • Sit amet, consect
  • Sit amet, consectetur

Duyurular

Sunucu Barındırma

Atlas On-Line yurt çapında yaygın olan güçlü ve güvenilir network'ünü firmaların kullanımına sunuyor. Firmaların internet üzerinde bir yapı oluşturmaları için gerekli olan özel internet erişimi, donanım, yazılım ve personel yatırımları yüksek maliyetler getirmektedir. Atlas On-Line bu yüzden yurt çapında yaygın internet omurgası üzerinden kuruluşlara Sunucu Barındırma Hizmeti sunmakta ve kuruluşların bu yüksek maliyetleri düşürmelerini sağlamaktadır.


Atlas On-Line, kuruluşların sunucularını hızlı ve güvenilir network'üne yerleştirerek kuruluşların sunucularına uzaktan ve herhangi bir yerden erişip yönetebilme imkanı sunar. Bir başka deyişle kuruluşlar Atlas On-Line'ın network'ünü kullanabilmekte ve sunucularını Atlas On-Line network'ü içerisindebarındırabilmektedir.


Sunucu barındırma servisimiz ile, size ait donanımları, yüksek kaliteli veri merkezimizde güvenle barındırabilirsiniz. ATLAS On-Line olarak sizlere 7 x 24 çalışan yedekli elektrik ve network altyapısı, güçlü network bağlantısı veriyoruz. İsteğinize bağlı olarak yönetim desteği, yedek parça temini, kurulum desteği, güvenlik servisleri gibi pek çok servisi de barındırma servisimiz ile kullanabilirsiniz. Sunucu barındırma hizmetimizde konumlandırılacak her sunucu kendi özel internet erişimine sahip olur ve standart bir klima/enerji bedeli talep edilir.


* İhtiyacınız doğrultusunda Paylaşımsız İnternet Erişimi
* İnternet Omurgasına Yedekli Bağlantı
* Bandwidth Grafikleri & Günlük Rapor
* 1 Adet IP Adresi (ihtiyacınız doğrultusunda artırılabilir)
* Microsoft'a Ait Lisansları Kiralama İmkanı
* 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Teknik Destek
* Opsiyonel SYN, DDos, Dos Koruma Hizmeti
* Opsiyonel Network IPS Firewall Hizmeti

İHTİYACINIZA UYGUN SUNUCUNUZU KURMAK İÇİN TIKLAYINIZ


<< Geri Saturday, February 3, 2018

Bizden Destek Alın

000 00 00
Canlı Destek
Ticket