DUYURULAR

KİRALIK SUNUCU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur rhoncus, orci in ultricies sollicitudin, mauris elit molestie massa, eu mollis sapien dui a quam.

  • Orci in ultricies sollicitudin
  • Orci in ultricies sollicitudin
  • Sit amet, consect
  • Sit amet, consectetur

Duyurular

İNTERNET HİZMETLERİ

İnternet bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan elektronik iletişim ağıdır ve çok protokollü bir ağ olup birbirine bağlı bilgisayar ağlarının tümü olarak da tanımlanabilir. Binlerce akademik ve ticari ağ ile devlet ve serbest bilgisayar ağının birbirine bağlanmasıyla oluşmuştur.

 

İnternet'in kökeni, hataya dayanıklı, sağlam ve özel bir bilgisayar ağı kurmak isteyen Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından 1960 yılındaki araştırmalara dayanır. 1980'lerde Ulusal Bilim Vakfı tarafından yeni bir ABD omurgasının finansmanı için toplanan özel fonlar, Dünya çapında katılım ve birçok özel ağın birleşmesine neden olmuştur. 1990'larda uluslararası bir ağın yaygınlaşması ile İnternet, modern insan hayatının temelinde yer almıştır.

 

Dünyada 1990 yılından itibaren yaygınlaşmaya başlayan bu hizmeti yaygın olarak Türk halkına sağlamak amacıyla ilk başvuruları yapan ve ilk lisansı alan firma 1995 yılında ATLAS On-Line olmuştur.

 

Başlangıçta Dial-up ve Analog Leased Line (64 Kbps - 256 Kbps) olarak başlayan internet erişim hizmetleri zaman içerisinde gelişerek devam etmiştir. İnternet servis sağlayıcılı konusunda zamanın en ileri protokol ve altyapılarını Türkiye'de ilk uygulayan şirket olarak halkımıza dünyadaki gelişmeleri en hızlı şekilde ulaştırmaya gayret ettik. Bugün de teknolojinin izin verdiği en ileri yöntemleri kullanarak değerli müşterilerimize katma değer sağlamaya devam ediyoruz.
<< Geri Saturday, February 3, 2018

Bizden Destek Alın

000 00 00
Canlı Destek
Ticket