OREM IPSUM

KİRALIK SUNUCU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur rhoncus, orci in ultricies sollicitudin, mauris elit molestie massa, eu mollis sapien dui a quam.

 • Orci in ultricies sollicitudin
 • Orci in ultricies sollicitudin
 • Sit amet, consect
 • Sit amet, consectetur

Duyurular

 • 03 Feb

  İNTERNET HİZMETLERİ

  İnternet bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan elektronik iletişim ağıdır ve çok protokollü bir ağ olup birbirine bağlı bilgisayar ağlarının tümü olarak da tanımlanabilir. Binlerce akademik ve ticari ağ ile devlet ve serbest bilgisayar ağının birbirine bağlanmasıyla oluşmuştur.

   

  İnternet'in kökeni, hataya dayanıklı, sağlam ve özel bir bilgisayar ağı kurmak isteyen Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından 1960 yılındaki araştırmalara dayanır. 1980'lerde Ulusal Bilim Vakfı tarafından yeni bir ABD omurgasının finansmanı için toplanan özel fonlar, Dünya çapında katılım ve birçok özel ağın birleşmesine neden olmuştur. 1990'larda uluslararası bir ağın yaygınlaşması ile İnternet, modern insan hayatının temelinde yer almıştır.

   

  Dünyada 1990 yılından itibaren yaygınlaşmaya başlayan bu hizmeti yaygın olarak Türk halkına sağlamak amacıyla ilk başvuruları yapan ve ilk lisansı alan firma 1995 yılında ATLAS On-Line olmuştur.

   

  Başlangıçta Dial-up ve Analog Leased Line (64 Kbps - 256 Kbps) olarak başlayan internet erişim hizmetleri zaman içerisinde gelişerek devam etmiştir. İnternet servis sağlayıcılı konusunda zamanın en ileri protokol ve altyapılarını Türkiye'de ilk uygulayan şirket olarak halkımıza dünyadaki gelişmeleri en hızlı şekilde ulaştırmaya gayret ettik. Bugün de teknolojinin izin verdiği en ileri yöntemleri kullanarak değerli müşterilerimize katma değer sağlamaya devam ediyoruz. • 03 Feb

  Sunucu Barındırma

  Atlas On-Line yurt çapında yaygın olan güçlü ve güvenilir network'ünü firmaların kullanımına sunuyor. Firmaların internet üzerinde bir yapı oluşturmaları için gerekli olan özel internet erişimi, donanım, yazılım ve personel yatırımları yüksek maliyetler getirmektedir. Atlas On-Line bu yüzden yurt çapında yaygın internet omurgası üzerinden kuruluşlara Sunucu Barındırma Hizmeti sunmakta ve kuruluşların bu yüksek maliyetleri düşürmelerini sağlamaktadır.


  Atlas On-Line, kuruluşların sunucularını hızlı ve güvenilir network'üne yerleştirerek kuruluşların sunucularına uzaktan ve herhangi bir yerden erişip yönetebilme imkanı sunar. Bir başka deyişle kuruluşlar Atlas On-Line'ın network'ünü kullanabilmekte ve sunucularını Atlas On-Line network'ü içerisindebarındırabilmektedir.


  Sunucu barındırma servisimiz ile, size ait donanımları, yüksek kaliteli veri merkezimizde güvenle barındırabilirsiniz. ATLAS On-Line olarak sizlere 7 x 24 çalışan yedekli elektrik ve network altyapısı, güçlü network bağlantısı veriyoruz. İsteğinize bağlı olarak yönetim desteği, yedek parça temini, kurulum desteği, güvenlik servisleri gibi pek çok servisi de barındırma servisimiz ile kullanabilirsiniz. Sunucu barındırma hizmetimizde konumlandırılacak her sunucu kendi özel internet erişimine sahip olur ve standart bir klima/enerji bedeli talep edilir.


  * İhtiyacınız doğrultusunda Paylaşımsız İnternet Erişimi
  * İnternet Omurgasına Yedekli Bağlantı
  * Bandwidth Grafikleri & Günlük Rapor
  * 1 Adet IP Adresi (ihtiyacınız doğrultusunda artırılabilir)
  * Microsoft'a Ait Lisansları Kiralama İmkanı
  * 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Teknik Destek
  * Opsiyonel SYN, DDos, Dos Koruma Hizmeti
  * Opsiyonel Network IPS Firewall Hizmeti

  İHTİYACINIZA UYGUN SUNUCUNUZU KURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 • 03 Feb

  Hosting

  İhtiyacınıza en uygun büyüklükteki alan, istediğiniz alan adı, ihtiyacınız kadar e-posta adresi ve sınırsız güncelleme olanağı Atlas On-Line ile hizmetinizdedir. İsterseniz ekonomik Atlas On-Line paketlerinden alın, isterseniz size özel paket hazırlayalım. Altyapımız, dünyada geçerli tüm sunucu sistemlerini destekler. Ayrıca sitenizin performansını ölçen analiz programlarından, sitenizin ziyaretçi profilini çıkaran anket programlarına kadar web ortamından daha iyi verim almanızı sağlayacak çözümleri de uzmanlarımız size önerecektir.

   

  Atlas On-Line web ve mail barındırma ihtiyaçlarınızın tümüne cevap vermeye çalışıyor. Çağdaş teknolojili Rack tipi sunucular üzerinde, güncel MS Windows Server işletim sistemi üzerinde ASP, DSN, MS SQL desteği ile host edilen siteniz, güvenle çalışır. Linux desteğini de içeren Web hosting servisimiz, ihtiyaçlarınıza uygun bir platform olarak hizmetinizdedir.

   

  Mail barındırma hizmetinde alan adınıza (domain) ait istediğiniz kadar e-posta kullanıcısını web üzerinden tanımlayabilir, e-postalarınızı web üzerinden okuyabilir, ayrıca Virüs Tarama sistemiyle daha da güvenli hale getirebilirsiniz

  İHTİYACINIZA UYGUN PAKETLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bizden Destek Alın

000 00 00
Canlı Destek
Ticket