22 Aralık 2021, 16:31 tarihinde eklendi

Hosting'de Ücretsiz Alan Adı Kampanyası (Süper Yılbaşı İndirimleri)

Hosting'de Ücretsiz Alan Adı Kampanyası (Süper Yılbaşı İndirimleri)

Kampanya 4 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Her bir müşteri hesabı kampanyalı (web hosting, wordpress, atlas web tasarım, ssl sertifikası) fiyatlar üzerinden kampanya süresi boyunca dilediği kadar yararlanabilir. (Adet limiti bulunmamaktadır)

.com domain 2,99$ kampanyasından her müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Daha önce kampanya kapsamında indirimli .COM yeya .NET alan adı satın almış ya da sipariş oluşturup siparişini iptal etmiş müşteriler kampanyadan yararlanamazlar.

İndirimli fiyatlar .COM veya .NET alan adlarının yeni kayıtlarında yalnızca biri için ilk yıl ücretlendirmesinde geçerlidir. Bir alan adını indirimli olarak satın almış müşteriler diğer alan adı için de kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya yukarıdaki şartları sağlayan ve son 6 ayda üzerinde herhangi bir aktif ürünü olmayan tüm müşterilerin kaydedecekleri ilk .COM alan adı için ilk yıl ücretlendirmesinde geçerlidir.

İndirimli yeni kayıt ücreti .COM .NET alan adı için ücretsizdir.

Kampanya süresince yeni üyelik oluşturan, ancak mevcutta da bir hesabı bulunan ve hesabında iç transfer ya da yeni kayıt sonucu domain bulunduran kullanıcılar için yeni kayıt bedeli olarak rutin fiyat geçerli olacaktır.

İlgili müşteriler için bir kez kampanyaya katıldıktan sonra diğer tüm satın alma işlemleri ya da çok yıllı alımlar rutin fiyat üzerinden fiyatlandırılacaktır.

Kampanyalardan yararlanmak için ilgili müşteri hesabının ONAYLI GSM numarasına sahip olması gerekmektedir.

Kampanya boyunca Web Expert ve Web Pro paketi yeni satışa açık olacaktır.

Bu kampanya, başka kampanyalar ile ve/veya indirim kuponları ile birleştirilemez.

Kampanya xcloud fiyatları aylık satın alımlarda ilk ay yeni alım, ikinci ve üçüncü ay yenileme fiyatlarında geçerlidir. 4. ayda inflow fiyatlarından yenilenecektir.

Aylık xcloud paketi satın alma sonrası yıllık ve 1 ay üzeri yenileme yapmak istendiğinde kalan hakları kadar olan kısım indirimli olarak diğer aylar ise inflow fiyatı üzerinden hesaplanarak yenilenecektir.

Kampanyalı xcloud fiyatları yıllık satın almada ilk 3 ay için geçerlidir. Yenilemede inflow fiyatlarından yenilenecektir.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

EFT ile ödeme tercihlerinde, ilgili sipariş iptal edilene veya sistem tarafından geçerliliğini yitirene kadar (sipariş gününü takip eden 6 gün sonunda), kampanya süresi bitmiş olsa bile başarılı ödeme alınması halinde kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya yeni müşteriler ve yeni üyeliklerde geçerlidir.

Kampanya Yeni Hosting alımlarında geçerlidir.

Atlas Online kampanya koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

YAPILAN YORUMLAR

  1. Hakan Demir

    Şu zamanda en iyi windows hosting ve linux hosting hizmetini veren firmalardan gerçekten sektörde gerek destek ekipleri olsun gerek satış ekipleri olsun çok hızlı işlem gerçekleştiriyorlar. Herkese tavsiye ederim

    • access_time 17 Aralık 2021, 19:15
    • CEVAPLA