18 Ocak 2022, 22:32 tarihinde eklendi

Web Tasarım Nedir, Ne Değildir?

Web Tasarım Nedir, Ne Değildir?

Tanıtım faaliyetleri ile birlikte müşteri ya da ziyaretçilerin online erişimini daha kolay hale getirmek adına oluşturulan mecralar bütününe verilen addır. Webtasarım hizmeti sunan çok sayıda firma olduğunu biliyoruz ve bu güçlü rekabet ortamında bizler de ajans olarak yer almaya devam ediyoruz. Video, görsel ve bununla birlikte metinlerin oluşturduğu bir bütünün en özel tanımıdır. Site içerisinde yer alan bu detaylar, kullanıcılara hitap etmek adına hazırlanır ve hedef kesinlikle ziyaretçi kimselerdir. Firmalar, insanların bilgisayar başında geçirdikleri vakitleri göz önünde bulundurarak hareket ediyor ve reel dünyadaki reklam çalışmalarının yanı sıra online dünyadaki reklam çalışmalarına da daha fazla önem veriyor.

Webtasarımısıradan bir görsel değildir ya da içerisinde videolar ile birlikte basit metinlerin yer aldığı bir mecra değildir. Tasarımı profesyonel bir şekilde yapılan, işlevsel bir kullanım sağlayan çalışmalar bütünüdür ve bu çalışmaların tarafımızca yapıldığını da belirtmek istiyoruz.

Web Tasarımı Firmalarınıza Değer Katıyor!

 

  • Müşterilerinize hitap edebileceğiniz en özel çalışmalardan bir tanesidir ve aynı şehirde ya da aynı bölgede olmasanız bile onların size ulaşması bir tık ile mümkündür. Ürün incelemelerini bu mecra üzerinden kolayca yapabiliyorlar ve bunun yanı sıra firmanızın sunduğu kampanyalar hakkında fikir sahibi olmaları da yine bu mecra sayesinde çok daha basit hale geliyor.

  • Web tasarımı, firmanın kimliğidir ve profesyonel bir tasarım ya da proje ile birlikte insanlara online dünyada sizleri daha iyi tanıma fırsatı elde edecek ve hakkınızda olumlu görüşlere sahip olacaklardır.

  • Kurumsal bir kimliğe sahip olacak ve e-ticaret avantajını sizler de müşterilerinize sunabileceksiniz. Bunun yanı sıra online dünyada sağlayacağınız güven kısa sürede daha fazla insana ulaşacak ve ücretsiz olarak reklam yapma fırsatı elde edeceksiniz.

  • Sunacağınız alış veriş ve erişim kolaylığı ile birlikte en az reel dünya kadar sosyal mecralarda da popüler hale gelecek ve sektördeki diğer rakiplerinizden bir adım daha önde yer almak adına güzel bir hamle yapacaksınız ve tüm bunları çok uygun rakamlar eşliğinde gerçekleştirmeniz de mümkündür. 

WEB TASARIM

Atlas Online web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır.

2004 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Türkiye'de en çok özel tasarım ve yazılımlı web sitesi referansı sahip tam hizmet ajansıyız. Atlas Online hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınarak firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz.

İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.


 Özel Tasarımlı Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Standart kalıpların dışına çıkmak isteyen web site sahipleri olabilir. Böyle bir durumda Atlas Online Web Tasarım olarak isteklerinizi harfi harfiyen yerine getirmek adına yoğun bir çaba sarf etmekteyiz. Dilediğiniz zaman artık sizler de kusursuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sektörde daha fazla büyümeniz adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla ortaya koyuyoruz. Üstelik web site tasarımcısı olarak ekonomik fiyatlar veriyoruz. Buna göre sizler de bütçenize uygun web tasarım firması arıyorsanız hemen bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Özgün şekilde planlanmış bir proje olarak karşımıza çıkan özel tasarımlı web sitesi ile rakiplerinize fark atmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin karşısına özgün ve bir o kadar da farklı tasarımla çıkmanız, dikkatlerini daha fazla çekmenize neden olacaktır. Bu sayede web tasarım firmaları ile alacağınız hizmetler sonucunda potansiyel müşterilerinizi arttırmış olacaksınız. Eğer sizler de profesyonel hizmetten yararlanmak istiyorsanız,Atlas On-line en iyi adresiniz olacaktır. Alacağınız hizmetler sonucunda yükselişe geçmeye başlayacaksınız.
 

Kurumsal ve kişisel web tasarım projeleriniz için bize ulaşabilir ve hızlıca teklif alabilirsiniz. 
Satış: +90 (212) 293 80 55 veya satis@atlas.net.tr

Web tasarım referanslarımız için lütfen tıklayınız 

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *