Dedicated

Co-Location/Dedicated

VDS sunucular her müşteriye özel olarak işletim sistemi ve bileşenleri kurularak teslim edilen sunuculardır. Ortalama kurulum süresi işletim sistemlerine göre değişiklik göstermektedir. Kurulum haricinde işletim sisteminin tüm güncellemeleri ve talep edildiyse hosting kontrol panelide kurularak teslim edilir. VDS sunucularda hazır kurulum işlemini desteklememekteyiz. Her müşteriye özel olarak kurulum yapılıp sipariş verildiği gün içerisinde bilgileri size iletilir.Dedicated Sunucular %99 çalışma garantisi vermektedir.

Atlas On-Line yurt çapında yaygın olan güçlü ve güvenilir network'ünü firmaların kullanımına sunuyor. Firmaların internet üzerinde bir yapı oluşturmaları için gerekli olan özel internet erişimi, donanım, yazılım ve personel yatırımları yüksek maliyetler getirmektedir. Atlas On-Line bu yüzden yurt çapında yaygın internet omurgası üzerinden kuruluşlara Sunucu Barındırma Hizmeti sunmakta ve kuruluşların bu yüksek maliyetleri düşürmelerini sağlamaktadır.Atlas On-Line, kuruluşların sunucularını hızlı ve güvenilir network'üne yerleştirerek kuruluşların sunucularına uzaktan ve herhangi bir yerden erişip yönetebilme imkanı sunar. Bir başka deyişle kuruluşlar Atlas On-Line'ın network'ünü kullanabilmekte ve sunucularını Atlas On-Line network'ü içerisindebarındırabilmektedir.

Sunucu barındırma servisimiz ile, size ait donanımları, yüksek kaliteli veri merkezimizde güvenle barındırabilirsiniz. ATLAS On-Line olarak sizlere 7 x 24 çalışan yedekli elektrik ve network altyapısı, güçlü network bağlantısı veriyoruz. İsteğinize bağlı olarak yönetim desteği, yedek parça temini, kurulum desteği, güvenlik servisleri gibi pek çok servisi de barındırma servisimiz ile kullanabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Sunucunuzu Kurun!