Co-Location


Kurumsal Bilişim Altyapınızı Güvenilir ve Profesyonel bir Ortamda Barındırın

Atlas On-Line Colocation, işletmelerin bilişim altyapılarını güvenli ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verebilmesine olanak sağlayan kurumsal sunucu barındırma hizmetidir. Yüksek performanslı sunucu barındırma hizmetimiz ve diğer veri merkezi ürünlerimiz ile birlikte profesyonel BT altyapısını çok daha ekonomik bütçeler ile gerçekleştirin.


Statik IP Enerji DDOS Koruması Trafik Bağlantı Hızı Kurulum Fiyat
1U Rack Server Sınırsız Trafik 100 Mbit/s 1-6 Saat 109.90$ Ay Satın Al
2U Rack Server Sınırsız Trafik 100 Mbit/s 1-6 Saat 139.90$ Ay Satın Al

Sunucu Barındırma Nedir?

Colocation hizmeti birey ya da kurumların kendilerine ait fiziksel sunucularının yedekli internet, enerji ve iklimlendirme altyapısına sahip bir veri merkezinde barındırılması anlamına gelir. Türkçesi sunucu barındırma olarak adlandırılmaktadır. Sunucu barındırma hizmetinin verildiği veri merkezleri profesyonel olarak hazırlanmış ve kesintisiz yayını garanti altina alabilecek teknik imkanlara sahip olmalıdır. Aynı zamanda tüm veri merkezi bileşenlerinin de devamlı takibinin yapılması büyük öneme sahiptir.


Atlas On-Line Colocation Farkı

unucu Barındırma hizmetlerimizi Türkiye'nin en gelişmiş Tier III sertifikasyonuna sahip Türk Telekom Veri Merkezi altyapısı üzerinden bize ait kapalı kafesli odalar üzerinden vermekteyiz. Yüksek kaliteli internet erişimi veren, enerji ve iklimlendirme tarafında %100 yedekli çalışan bu altyapıdan sorunsuz bir hizmet almış olacaksınız. Atlas On- , veri merkezi hizmetinin üzerinde sistem ve network tarafındaki üstün deneyimi sayesinde vermiş olduğu katma değerli özel servisler ile hizmet kalitesini bir kat daha arttırmakta ve kurumsal müşterilerine "Datacenter, Network, Sistem " üçlüsünü en mükemmel şekilde sunabilmektedir.


Co-Location Özellikler

DDOS Koruma

Ücretsiz Windows Lisans

99% Uptime Garantisi

Yüksek Performans

Tier III Sertifikalı, Güvenli Veri merkezi

Uçtan uca network omurga yedekliliği, %100 fiber altyapı

7/24 Mail Desteği

Sınırsız Trafik

Atlas On-Line Kalitesi

3 Kata Kadar Daha Hızlı

E5 işlemcili sunucular i5 işlemcili sunuculara göre 2.75 kat daha hızlı çalışmaktadır. Bu neredeyse tek işlemci ile 3 işlemci kapasitesine sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu şekilde tek bir işlemci ile çok daha fazla güce ve verimliliğe sahip olur, işlemci başına ödeyeceğiniz lisans maliyetlerini düşürebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Üstün Veri Merkezi ve Network Altyapısı

Tüm Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip olan ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır. En hızlı fiziksel sunuculara sahip olmanız için Türkiye’nin ADSL ve Fiber dağıtım merkezinden hizmet vermekteyiz.

Daha Fazla Bilgi

Atlas On-Line Kalitesi

Atlas On-Line, 1995 yılından beri Alan adı, web hosting ve diğer internet servislerinde hizmet vermekte olan bir markadır. Kurduğu güçlü altyapısı ile kaliteyi ön planda tutarak müşterilerine en iyi dedicated server kiralama hizmetini vermeyi hedeflemektedir.

Daha Fazla Bilgi

Yardım mı lazım?

Hızlı ve 7/24 desteğimizden faydalanın