BİLGİ BANKASI

KİRALIK SUNUCU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur rhoncus, orci in ultricies sollicitudin, mauris elit molestie massa, eu mollis sapien dui a quam.

  • Orci in ultricies sollicitudin
  • Orci in ultricies sollicitudin
  • Sit amet, consect
  • Sit amet, consectetur

BİLGİ MERKEZİ

Biz Kimiz

ÖNCÜ OLMAK SORUMLULUK İSTER

Atlas On-Line, Türkiye'de kurulan ilk Özel Internet Servis Sağlayıcı (ISS) firmalardan biri olarak sektörüyle hemen hemen aynı yaşa sahiptir. Deneyimini, teknoloji yatırımı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve personel eğitimleriyle birleştirerek hizmet çıtasını her geçen gün yükseltmeyi hedeflemektedir.


Atlas On-Line Türkiye'de;
* İlk leased line hattını çeken,
* internet üzerinden ilk radyo yayınını yapan,
* ilk statik IP ile dial up servisi veren,
* Lease line müşterilerine alternatif hatlar üzerinden ilk auto backup hizmeti veren,
* Mail serverları uzaktan kontrol olanağını ilk sağlayan ilk servis sağlayıcıdır.

Atlas On-Line teknik hizmetlerinin yanı sıra, belirli dönemlerde müşterilerine yönelik düzenlediği ücretsiz eğitim seminerleri ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirmiştir. 
Amerikan GCTI Şirketiyle yaptığı ortaklıkla gücünü daha da arttıran Atlas On-Line, bugün deneyimi, teknolojik yatırımı, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kurumsal bilişim alanında büyümeyi sürdürüyor.

 

VİZYONUMUZ

"Doğaya Saygı... İnsana Saygı... İşine Saygı..."


MİSYONUMUZ

Kişilerin ve işletmelerin, müşterilerine ve bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayarak; öncelikle zamanlarını ve buna bağlı olarak, diğer tüm kaynaklarını daha da verimli ve etkin kullanılmalarını temin etmek için iletişim işini seçtik.

Bizler bu işi; rakiplerin örnek almak isteyeceği, personelinin, tedarikçilerinin, ortaklarının ve nihai müşterilerinin birlikte çalışmaktan sürekli katma değer elde ettiği ve son derecede mutlu olduğu bir marka olarak sürdürmek azmindeyiz.

İşimizi yaparken; takım halinde, planlı ve sistematik çalışmaya, ekonomik ve doğru çözümler üretmeye, kişisel gelişime, yaratıcılığa ve farklılığa önem vermekteyiz.

Öğrenen bir organizasyon olmak; sormak, birbirimizi ve müşterimizi iyi dinlemek, okumak, bilgiyi paylaşmak, saygı, çalışkanlık ve sonuca odaklı olmak, güven, adil davranış, sorumluluk, dürüstlük, açık ve özgür ifade, geri bildirime açık olmak temel değerlerimiz ve işletme kültürümüzün temel taşlarıdır.

  • 3 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Bizden Destek Alın

000 00 00
Canlı Destek
Ticket